Haber

Habbo Hotel, Türkçe olarak yayına girdi

Emre Acar, 08 Ağustos 2012 Çarşamba 15:10
HABBO HOTEL TÜRKİYE LANSMANI YAPILIYOR

Dünyanın gençlere yönelik en büyük sosyal oyun ve online topluluğu Türkçe olarak ilk kez kullanıma açılıyor


Helsinki, Finlandiya – 8 Ağustos 2012 – Sulake Corporation bugün, dünyanın gençlere yönelik olan ve aylık 8 milyon farklı kullanıcıya sahip olan en büyük sosyal oyunu ve online topluluğu olan Habbo Hotel'in Türkiye lansmanını yaptığını duyurdu. Katılımın ücretsiz olduğu ve Türkçe konuşanlar için eksiksiz şekilde yerelleştirilmiş olan www.habbo.com.tr sitesi bugünden itibaren yayına girecek.

Habbo Hotel, çok boyutlu bir sanal topluluk ve sosyal oyun. Gençlerin eski arkadaşlarla karşılaşacakları ve yeni arkadaşlarla tanışacakları, oyunlar oynatacakları, eğlenecekleri ve çok sayıda değişik alanı ve topluluktaki diğer kullanıcıların oluşturduğu milyonlarca odayı keşfedebilecekleri bir yer.

Sulake CEO’su Paul LaFontaine şu ifadeyi kullanıyor “Türkiye’de lansman yaptığımızı heyecanla açıklıyorum. Bu bizim için çok önemli bir adım ve arkadaşlarıyla sohbet etmek, benzer ilgi alanları olan insanlarla tanışmak ve küresel Habbo Hotel ağına erişim sağlamak isteyen birçok genç sayesinde Habbo Hotel’in burada büyük bir başarı elde edeceğini tahmin ediyoruz. Türkiye’deki lansmanımız küresel yol haritamızdaki bir diğer büyük adım.”

Katılımı ve kullanımı ücretsiz olan bu oyunda oyuncular aynı zamanda sanal mobilya, temalı odalar ve kendi ana sayfalarına yönelik araçların satışı dahil olmak üzere ilave özel hizmetlere erişim için Habbo Kredileri de satın alabilecek. Kullanıcılar Habbo Hotel deneyiminin bir parçası olarak çeşitli oyunlar oynayabilecek, hayvanlar eğitebilecek, arkadaşlarına bağlanabilecek, kendi odalarını ve Habbo ana sayfalarını tasarlayabilecek; yaratıcılık ve kendini ifade etmenin zevkini yaşayacaktır.

Habbo Hotel’e bu yeni yerel Habbo web sitesinden ve 12 Habbo Hotel dil versiyonunun hepsinin kullanıldığı Facebook’tan erişilebilir. Dünya genelindeki Habbo kullanıcıları, Facebook Connect aracılığıyla Facebook arkadaşlarını bu sanal dünyada bulabilir ve kendi sanal dünya deneyimlerini paylaşabilirler.

Oyunun takipçileri, Habbo’yu Twitter ile www.twitter.com/habbo ya da Facebook ile www.facebook.com/habbo adresinden takip ederek en yeni kutlama güncellemelerine ulaşabilirler.

Daha ayrıntılı bilgi için lütfen www.sulake.com ve www.habbo.com adreslerini ziyaret ediniz.

Facebook Yorumlar ()

TrGamer Yorumlar (3)

Onaysız yorum eklemek için üye girişi yapmalısınız.
Yazan  
Yorum  
Vazgeç Gönder

Sayfa: 1 / 1

sanane

Üyelik Tarihi
30.01.2014
Offline

30 Ocak 2014 Perşembe 13:09:36

hasan kardes onları nereye yzıcaz

Üyelik Tarihi
30.01.2013
Offline

30 Ocak 2013 Çarşamba 21:39:16

yok kırk yılda iyi bi oun çıkmış sen hile diyon

alper

Üyelik Tarihi
02.10.2012
Offline

02 Ekim 2012 Salı 01:54:03

hilesi yok mu